Вівторок
17:00 – Молитва в м. Козова

Середа
20:00 – Молитва

П’ятниця
20:00 – Розбір слова Божого

Субота
12:00 – Святкове служіння

Неділя
15:00 – Служіння в м. Козова
18:00 – Молодіжне служіння

Адреса
47501 Україна
Тернопільська обл.
м. Бережани
 
 
Контакти
+38(067) 353 07 73 Антон
Berezhany.csx@gmail.com
Skype: antonpogodych
 
 
  

Історія церкви

З 2000 року в провінційному містечку Бережани, що в Тернопільській області збираються діти Божі, прославляючи свого Творця і Спасителя. Це невеличка церква, що налічує 30 членів з місцевих і тих, що приїжджають з довколишніх сіл. Звичайно, це не так вже й багато, але я хочу розповісти як тут все починалося.

Одній сестрі (Погодич Емілія), яка з 1994 року була членом громади п’ятидесятників, Бог відкрив про необхідність виконання Десяти заповідей Божих і про чисту Їжу. Сестра почала досліджувати ці істини, хоча авторитетні члени ЇЇ громади всіляко доводили їй, що це не є вірне вчення, що це написане для євреїв і таке інше. Тоді вона в молитві просила Бога щоб Він утвердив ЇЇ в цьому. Слава Господу! Бог дав Їй відповідь через ЇЇ ж братів і через писання, що заповідь про суботу треба виконувати, і що є нечиста їжа, яка християнам заборонена. Переконавшись в цьому, сестра бажала поділитися своїми переживаннями з усіма її ближніми, але багато хто зразу відкинув таке вчення . Залишилася тільки одна сестра, яка не була байдужа. І , хоча в неї було багато побутових і життєвих труднощів (лежача мама, троє малих дітей і невіруючий чоловік), вона не відкинула правди Божої.

І ось вже дві сестри суботнього дня збиралися щоб потішитися дослідженням Слова Божого і помолитися. Писання їм відкривалося по-новому, ніби читали іншими очима і розуміли іншим розумом і духом. Алілуя! Як в цей час бракувало однодумців, щоб разом порадуватися істинами Божими! Але, слава Богу, вони не залишилися без підтримки, бо сам Господь знав і бачив бажання своїх дітей і чув їхні молитви, а ще тому, що це був найперше Його святий промисел.

Бог посилає в Бережани свого посланця, який до того ні разу не був в цьому місті. Цей чоловік взагалі з іншої області і, навіть, не знав що тут збираються в суботу. Він пішов на служіння п’ятидесятників і в них запитав, чи нема в місті таких, що збираються суботнього дня. Устами п’ятидесятників був направлений до дому сестер, що шукали однодумців, і не сказав їм більше того про що вони в Господа просили. Він назвав їм чи не всі місця, де збирається народ Божий. Алілуя!

І ось настав день, коли ці сестри зі страхом і трепетом зайшли в зібрання в місті Тернополі. Великі і чудні діла Твої, Господи! Сестри почули те, що так сподівалися почути, знайшли одновірців, хоча ще кілька днів тому навіть не здогадувалися, що є в світі такі служіння.

Через кілька місяців пастор і диякон Тернопільської церкви навідали їх і організували служіння в їхньому містечку. Приміщенням для зібрань послужив дім сестри Емілії Погодич. З благословення Божого утворилася невелика громада з вихідців із п’ятидесятників, свідків Ієгови і нововірців зі світу, що приходили послухати проповідуване слово Боже. Це були зібрання, що тривали часом 8-10 годин. Дух Божий наповняв людей і вони не хотіли розходитися.

У 2001році по милості Божій громада вже збиралася у власному приміщенні. Одночасно в цьому домі розмістилася місія («Нова Надія») у вигляді благодійної їдальні для дітей-сиріт, багатодітних та інвалідів. Господь подбав як про духовну Їжу, так і про тілесну для тих, хто потребує підтримки. Щоб виконалася воля Божа не тільки словом, а й ділом.

В 2003 році брат Іван Барабаш (диякон Тернопільської церкви) був рукопокладений нести служіння пастора в церкві м. Бережани та Івано-Франківськ, і це служіння він несе і донині.

Благодатні часи переживає церква Спасителя Христа в місті Бережани. Громада поповнюється новими членами, особливо молоддю і їхніми діточками. На жаль, багато хто з братів часто бувають у від’їздах, тому радість спілкування не завжди повна. Але завдяки тим , що залишаються , їхньому гарячому бажанню прославити свого Творця, служіння завжди наповнені силою Духа Святого.

Горить вогонь на цьому жертовнику, що забажав розпалити Творець світів і Отець народів в маленькому місті Бережани. Щоб приносились жертви подяки і хвали з уст Його народу поки Він прийде. Алілуя!

Новини церкви

Молодежное сьездное (МОЛДОВА)

Викторины

Молодежное сьездное (МОЛДОВА)

Прославление

Молодежное сьездное (МОЛДОВА)

Часть 2

Молодежное сьездное (МОЛДОВА)

Часть 1

В жизни земной

Антон і Яна Погодич

Гроші, слава та фальшивий мир

Антон Погодич

Иисус – мое вдохновение

Олексій Главацький

Суд Божий

Олексій Главацький

Благо есть славить Господа

Сестри Делитканич

Не відкладайте покаяння

Антон Погодич

Иисус о Тебе я пою

Сестри Делитканич

Визнати гріх перед Богом

Олексій Главацький

О мой Господь

Олексій Главацький

Тода аль коль ма ше барата

Віктор та Марія

Как хорошо и приятно

Виктор Лунгу и Иван Бунтыло

Всему свое время

Иван Бунтыло

Хвала Тобі о Боже мій

Сестри Делитканич